شرکت آوش (فروش) : بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۱
شرکت خدمات پس از فروش : بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۲
نمایشگاه : بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۱

شرکت آوش سرویس

شرکت آوش سرویس افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات فنی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم­ های تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی با هدف بهینه­ سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه ­های وارده،  امی استوار بردارد. در این راستا با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز، پرسنل مجرب و متخصص، واحد تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ، اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 17 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور، حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع  و نمایندگی رسمی سیستم­ های تهویه مطبوع گرین مطرح شود. تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را به همراه داشته ،که از مهم ترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است. امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران ،شاهد رضایت مندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

اعضای شرکت

محمد جواد اشتری

مشاوره حقوقی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از  دانشگاه آزاد واحد  تهران شمال و عضو باشگاه نخبگان و پژوهشگران جوان میباشم که همکاری خود را از سال ۹۷ با مجموعه ی آوش سرویس با سمت مشاوره حقوقی آغاز نموده ام

سعید احمدی

رئیس هیئت مدیره

بنده فعالیت خود را در صنف تاسیسات و تهویه مطبوع از ابتدا در بازار طالقانی آغاز نموده و به لطف و یاری خدا بعد از ۱۳ سال حضور و کسب تجربه ، با کمک و همیاری دوستان اقدام به تاسیس شرکت آوش  و در ادامه در سال 97 شرکت آوش سرویس نمودم و بعنوان رئیس هئیت مدیره افتخار خدمت به مشتریان محترم را دارم

مهندس سراجی

مدیر عامل

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ، عضو سازمان نظام مهندسی و رتبه ی پایه دو نظام میباشم که از سال ۸۹  فعالیت خود ا در قلب بازار تاسیسات آغاز کرده و به لطف و یاری خداوند در سال 97 به همراه جناب احمدی شرکت آوش سرویس را تاسیس و بعنوان مدیرعامل این مجموعه افتخار همراهی در کنار مشتریان عزیز را داشته ام.

مهدی روشندل

مدیر خدمات

دارای مدرک مهندسی مکانیک فنی فعالیت خود را از سال ۷۶ در حوزه ی تعمیرات لوازم حرارتی آغاز نموده و در سال ۸۲ به حوزه ی نصب و اجرا و نظارت تاسیسات برودتی تهویه مطبوع وارد شدم که عمده ی فعالیت مربوط به همکاری با ارگان های دولتی و نظامی بوده است. در نهایت از سال ۹۷ بعنوان مدیر خدمات افتخار حضور در کنار شما مشتریان محترم را دارم.

شرکت آوش سرویس افتخار دارد....

در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات فنی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه های وارده، گامی استوار بردارد.